Сантехнічний контейнер 3000х2435 Н-2900

362 000,00 грн.

Сантехнічний контейнер 6055х2435 Н-2900

від 470 000,00 грн

Санітарні блок контейнери в Україні

Відповідно до закону № 4004-XII «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» віддалені об’єкти будівельного, виробничого і промислового значення повинні мати окремі битовки санвузли. Саме тому компанія Булава Транс пропонує купити або взяти в оренду нові санітарні блок контейнери в Києві. Спеціально відведені хозблоки з душем і туалетом дозволять зберегти чистоту на території, забезпечать підтримку особистої гігієни робітниками, зменшать ризик захворюваності персоналу.

Проекти санітарних блок контейнерів

На зміну дерев’яним будівлям по типу «дачний туалет» і переобладнаним залізним конструкціям прийшли сантехнічні вагончики. Модернізовані битовки відповідають інженерним вимогам, які передбачають захисні вологостійкі і морозостійкі матеріали, встановлюють розміри споруди і розташування сантехнічного обладнання всередині. Також був розроблений санвузол для інвалідів, оснащений зручними поручнями. Які сантехнічні блок контейнери можна орендувати або купити в Києві від компанії Булава Транс.

В процесі виготовлення готової конструкції були використані листи гофрованої оцинкованої сталі з електростатичним покриттям, сендвіч-панелі з гідроізоляційними прокладками з полівінілхлориду. Санітарно-гігієнічне обладнання виконано з керамічного матеріалу. Проведений монтаж одностулкових вікон ПВХ, вхідних дверей, вентиляційної системи, встановлені вологонепроникні світильники, вимикачі, розетки.

ТОВ Булава Транс: санітарні блок контейнери в Україні

Правильна організація виробничого процесу полягає не тільки у використанні нових технологій і створення безпечних умов праці. Актуальними залишаються природні потреби кожного робітника. Вони складаються в комфорті і дотриманні правил особистої гігієни під час перерви, обіду, після закінчення зміни. Щоб купити санітарні блок контейнери або скористатися послугою оренди сантехнічних вагончиків в Києві, варто звернутися в Булава Транс. Починаючи з 2006 року, компанія є лідером на ринку модульних будівель в Україні. Крім санвузлів в наявності широкий асортимент будівельних побутівок, мобільних офісів, споруд МАФ, конструкцій для тимчасового житла класу Економ, Стандарт і Преміум.