1
Розробка проекту
2
Доставка
3
Монтаж
4
Комплектація
5
Готове рішення для Вас!

Збірний контейнер

Збірний контейнер, 240х600, серія М1, New House, Італія

Збірний контейнер, 240х600, серія М1, New House, Італія

Сантехнічний модульний контейнер 240х600, New House, Італія

Сантехнічний модульний контейнер 240х600, New House, Італія

Робоче поселення з контейнерів

Робоче поселення з контейнерів

Збірно-розбірний модуль з контейнерів, Кармод

Збірно-розбірний модуль з контейнерів, Кармод

Сантехнічний контейнер, 300х700, New House, Італія

Сантехнічний контейнер, 300х700, New House, Італія

Збірний контейнер, 2 поверхи, 600х700, Кармод

Збірний контейнер, 2 поверхи, 600х700, Кармод

Звернувшись в компанію «Селіні Булава», ви можете орендувати або придбати збірний контейнер перевірено високої якості. З кожним клієнтом полягає офіційний договір, що гарантує надійність модульної конструкції і її відповідність заявленим характеристикам.

У продажу представлені (Італійські і Турецькі) збірно-розбірні модулі, що відрізняються простий і разом з тим високотехнологічної конструкцією. Провести їх установку можна на територіях зі складними умовами під’їзду розвантажувальної спецтехніки, наприклад, під мостами і естакадами.

Збірний контейнер – що це?

Збірно-розбірні блок контейнери – швидкобудуюємі конструкції, призначені для будівництва тимчасових споруд. З їх допомогою можна створювати як невеликі господарські блоки та сухі складу з декількома окремими приміщеннями. Так і повністю укомплектовані і обладнані комунікаціями «теплі» офіси, висотою до трьох поверхів.

В основі модулів – надійний і міцний каркас з металу з особливим болтовим з’єднанням. Передбачаються двері і скляні вікна. Можуть бути присутніми будь-які комунікації – електрика, каналізація, телефонія, інтернет і т.д. На відміну від зварних аналогів, модульні блоки збираються прямо на місці після доставки.

Побачити битовки можна:

На охоронюваних територіях (блок-пости, прохідні); На складських площах; На приватних і виробничих будівельних об’єктах; На дачних і присадибних ділянках; На об’єктах офісної торгівлі. Компактний модуль з контейнера – універсальне будівлю, яке, завдяки несуттєвим габаритам, можна встановити навіть в умовах обмеженого простору.

Важливо! Експлуатація модульних побутівок «Селіні Булава» можлива в будь-якому кліматичному регіоні України.

Наші міцні конструкції не стануть протікати під дощем і не зруйнуються при сильному вітрі. Блоки успішно витримують вагові навантаження, перебуваючи під масою снігу. Всі металеві елементи покриті антикорозійним захистом.

У нашій компанії ціна будинку з блок контейнера в Україні максимально доступна. Ми готові до взаємовигідної співпраці як з приватними, так і з юридичними особами. Оренда модулів можлива на короткий або тривалий термін. Широкий вибір конструкцій дозволяє відшукати битовку під будь-які цілі.

Переваги експлуатації модулів

Замовивши будівельний, офісний або, наприклад, дачний модуль, ви отримаєте металоконструкцію в розібраному вигляді. На монтаж споруди потрібно не більше двох-трьох годин. Також як демонтаж, збірку можна проводити без використання важкої спецтехніки.

Зверніть увагу: наша компанія надає послуги «під ключ», пропонуючи

Докладні консультації з вибору, установки і експлуатації збірних контейнерів;

Безпосередній продаж / оренду якісних модульних блоків в необхідних клієнту кількостях; Доставку та монтаж споруд в заздалегідь узгоджений термін. На завершальному етапі співпраці ми передаємо замовнику / покупцю повний набір супровідних документів на модулі.

Будь-яка збірно-розбірна побутівка від «Селіні Булава» забезпечує ряд переваг:

Пожежна безпека. Металоконструкції поширюють горіння; Вигідна вартість. Ціна модулів нижче, ніж аналогічних за площею і величиною сараїв, складів і інших малих стаціонарних будівель; Висока мобільність. Вироби можна перевозити як в розібраному вигляді, провівши монтаж за пару годин, так і в зібраному стані; Антивандальні властивості. Для виготовлення використовуються матеріали, стійкі до механічних впливів, включаючи спроби злому; Можливість швидкого перепродажу. Після того, як необхідність у використанні швидкомонтованих будинків пропаде, ви зможете продати його за хорошою ціною. Окремо варто виділити практичність і універсальність експлуатації модулів. Наші битовки можна використовувати для безпечного зберігання майна або тимчасового проживання, організації робочого місця.

Зв’язатися з нашими менеджерами і отримати докладну консультацію можна прямо зараз – онлайн або по телефону.