1
Розробка проекту
2
Доставка
3
Монтаж
4
Комплектація
5
Готове рішення для Вас!

Офіс контейнер

Офісний контейнер 500х600, серія 2000 New House, Італія

Офісний контейнер 500х600, серія 2000 New House, Італія

Модульний офіс двоповерховий 600х700, Кармод

Модульний офіс двоповерховий 600х700, Кармод

Мобільний офіс, 2 кімнати 480х600, New House, Італія

Мобільний офіс, 2 кімнати 480х600, New House, Італія

Офіс з контейнерів, 730х600,серія М1, New House, Італія

Офіс з контейнерів, 730х600,серія М1, New House, Італія

Модульний контейнер з індивідуальним дизайном фасаду, New House, Італія

Модульний контейнер з індивідуальним дизайном фасаду, New House, Італія

Офіс з блок модулів 2 поверхи, з металевою драбиною, 240х600, Кармод

Офіс з блок модулів 2 поверхи, з металевою драбиною, 240х600, Кармод

Купити контейнер під магазин сьогодні хочуть багато підприємців і бізнесменів-початківців. Але далеко не всі знають чим відрізняються такі контейнери одне одного і які види модульних будівель існують.

Селіні Булава пропонує як готові рішення в сфері модульних будівель, так і проекти будь-якої складності на замовлення. Торгові контейнери – це один з найпопулярніших варіантів торгового приміщення. Зводиться такий контейнер на основі блок-контейнера. Торгові точки такого типу в нашій країні були особливо популярні на початку дев’яностих років – в той час споруди на основі контейнерів відрізнялися непримітним дизайном і не сильно продуманою функціональністю. Сьогодні все змінилося – технології будівництва модульних будівель були значно вдосконалені. Тепер швидкобудуюємі будівлі на основі блок-модулів знову отримали велику популярність по всьому світу.

Контейнер магазин – це відмінний варіант не тільки для дрібної, але і для великої торгівлі. Якісні блок-контейнери будуються за допомогою метало. Всередину блок-контейнера проводять комунікації, включаючи електрику і вентиляцію.

Купити житловий модуль тепер просто. Одне з головних переваг такої споруди – висока швидкість будівництва. Крім цього для блок-контейнера не потрібен фундамент – підійде рівній підлозі дрібним щебенем. Блок-контейнер збирають повністю на виробництві та потім готовий павільйон просто доставляють на необхідне місце.

Контейнер побутівка – це зручний варіант для невеликого магазину. Крім підвищеної мобільності і можливості перемістити торгову точку в разі необхідності, власник отримує ще одна перевага – для того щоб встановити контейнер не потрібні спеціальні документи. Таким чином, після установки торговий павільйон максимально швидко може включитися в роботу і почати приносити гроші своєму власникові.

Пересувні офіси на основі модулів – це відмінний варіант швидко почати бізнес. Мобільний будинок не вимагає від власника документи на землю, крім цього воно не є капітальною забудовою, що також дає певні переваги.

Модульні офіси Київ з’явилися зовсім недавно. Але за зовсім невеликий період такі будови встигли завоювати інтерес не тільки малого, а й середнього бізнесу. Багато експертів відзначають, що офіс не прив’язаний до конкретного місця – це офіс майбутнього. Мобільний бистровозводімий офіс з модулів – один з найкращих варіантів для приміщень адміністративного напрямки. Випадки коли потрібно терміново розгорнути управлінський / інженерний / технічний блок безпосередньо на об’єкті або в будь-якому іншому місці, сьогодні зустрічається дуже часто.

Мобільний офіс Київ незамінний коли потрібно розгорнути будівництво під відкритим небом. Останнє особливо актуально при здійсненні будівельних робіт, проведенні дослідницьких заходів, розробці природних родовищ. Мобільний офіс також використовується в місцях розміщення загонів спеціального призначення, наприклад – при локалізації пожеж, інших стихійних лих.

Модульний склад – це нежитлове приміщення, яке використовується виключно для зберігання товарних одиниць або іншого обладнання. Модульний склад дозволяє зберігати одяг, лікарські засоби, їжу та інші швидкопсувні продукти.

Модульні СТО – це блоки, які мають збірно / розбірний металеву основу. Для СТО особливо зручно, що габарити модуля ніяк не прив’язані до стандартних розмірів торгових приміщень.