Українська
Русский
НОВИНИ
Фронтальні навантажувачі в Україні
02.12.2019

Фронтальний навантажувач – так званий універсальний вид спеціалізованої техніки, який часто використовують в будівництві, на складах, кар’єрах і при зведенні дорожнього покриття. (більше…)

Модульні житлові блок-контейнери
02.12.2019

Будівельна індустрія постійно розвивається. З’являються нові розробки і способи зведення споруд. Якщо немає можливості або необхідності будувати капітальну будівлю, альтернативою може бути блок-контейнер для тимчасового проживання. (більше…)

Необхідність вилочного навантажувача в магазині складу
07.10.2019

В даний час без наявності складу не функціонує на одне провадження. Окреме місце вони займають в товарообігу. Якщо компанія або підприємство-виробник, яка спеціалізується на торгівлі, ставить перед собою мету стрімко розвиватися і отримувати від свого виду діяльності високий прибуток, обійтися без складу з необхідним запасом товару неможливо. Одними з (більше…)

Висотна техніка на виробництві
07.10.2019

На виробничих, складських майданчиках сьогодні використовуються десятки різновидів механізмів, за допомогою якої здійснюється переміщення автомобільним транспортом, комплектуючих. Деякі види обладнання багатофункціональні, їх застосовують в процесі будівництва, облуговування будівель і споруд. Їх усього достатку висотної техніки можна виділити три типи, що користуються особливим попитом серед великих підприємств, портових служб. (більше…)

Переваги блок контейнерів
07.10.2019

Блок-контейнери широко використовуються для спорудження тимчасового житла, лазень, торгових будинків та інших об’єктів. Часто блок-контейнери виступають частиною модульної конструкції, яка містить кілька компонентів. Технологія швидкомонтованих будівництва має свої переваги, характерні особливості. (більше…)

Купити або взяти в оренду мобільний офіс в Україні
22.09.2019

Незважаючи на високий рівень інвестицій в комерційну нерухомість, придбай або зняти офісне приміщення буває проблематично. Особливо коли мова йде про заміських об’єктах або малонаселених пунктах. Щоб уникнути капітального будівництва, SELINI BULAVA з міста Київ пропонує взяти в оренду або купити мобільний офіс за найнижчою ціною в Україні. За (більше…)

Штабелер або ричтрак: допомога при виборі
06.09.2019

Тільки 13,5% складської нерухомості України відповідає міжнародним стандартам. Саме тому власники промислових територій, логістичних центрів, комерційних об’єктів і торгово-розважальних комплексів вибирають штабелери та річтраки. Компактне обладнання легко маневрує, здійснює перевезення і укладання вантажів у штабелі, використовується для обслуговування висотних стелажних систем. (більше…)

Блок-контейнер з сендвіч панелей – як влаштований?
06.09.2019

Головним конкурентом металевих вагончиків і дерев’яних побутівок на ринку мобільних будівель України є блок-контейнер з сендвіч панелей. Тришаровий матеріал додає жорсткість конструкції, володіє хорошими теплоізоляційними, вогнетривкими і вологонепроникними характеристиками. Щоб орендувати або купити блок-контейнери з сендвіч (більше…)

Оренда автовишки та телескопічного підйомника в Києві
18.08.2019

Послуга оренди автовишки та телескопічного підйомника в Києві від компанії «SELINI BULAVA» дозволяє механізувати й убезпечити виконання технологічних операцій на висоті, а також заощадити фінансові витрати на покупку автомобільний вишки або самохідного устаткування стрілового типу. (більше…)

Переваги навантажувачів від компанії «SELINI BULAVA»
12.08.2019

«SELINI BULAVA» пропонує величезний вибір навантажувачів, які можна взяти в оренду або купити в Києві за найнижчою ціною в Україні. Компанія також бере на себе всі турботи по доставці, технічній підтримці і ремонту складського транспорту. (більше…)