1
Розробка проекту
2
Доставка
3
Монтаж
4
Комплектація
5
Готове рішення для Вас!

Модульні контейнери

Модульний будинок з контейнерів для організації робочого поселення

Модульний будинок з контейнерів для організації робочого поселення

Модульний контейнер 240х600, серія М1, New House, Італія

Модульний контейнер 240х600, серія М1, New House, Італія

Модульний контейнер з відсіком для обладнання, New House, Італія

Модульний контейнер з відсіком для обладнання, New House, Італія

Модульний офісний контейнер, 480х700, серія 2000, New House, Італія

Модульний офісний контейнер, 480х700, серія 2000, New House, Італія

Модуль сантехнічний, 240х600, Кармод

Модуль сантехнічний, 240х600, Кармод

Модульні контейнери з кондиціонером 240х600, Кармод

Модульні контейнери з кондиціонером 240х600, Кармод

Модульна технологія дозволяє створювати практичні швидкобудуюємі конструкції. Об’єкти призначені для тимчасового проживання робітників в польових умовах, побутового застосування, зручні для використання в якості елемента службової інфраструктури або торгового об’єкта. Металевий житловий модуль купити Україна можна для створення охоронного комплексу або дачного будиночка.

Наша компанія пропонує будинок під ключ – ціна доступна практично будь-якому українському споживачеві. Кожне завдання вирішується в індивідуальному порядку, але ви гарантовано отримаєте якісний продукт, який ідеально впишеться в архітектурний ландшафт вашої ділянки, буде повністю відповідати вашим потребам і особливостям бізнесу.

Помірна додому з контейнерів ціна Україна забезпечує широку сферу застосування конструкцій. Блок контейнери ідеально підходять для створення:

охоронних постів; складських зон; торгових комплексів; аптек, пунктів медичного призначення; мобільних офісів; майстерень; містечок для проживання вахтовим методом; об’єктів на будівельних майданчиках та інших. Розрізняють декілька видів модульних конструкцій – адміністративні і житлові будівлі.

Також існують комплекси індивідуального призначення – телекомунікаційні, приладові й інші об’єкти.

7 переваг будинків з модульних контейнерів

Зростання популярності таких об’єктів активно зростає, і на це є свої причини. При тому, що на модульні будинки ціни невисокі, такі конструкції надають все, що потрібно для комфортного розміщення, тимчасового і постійного проживання.

В першу чергу модульні будівлі з контейнерів привертають такі властивості:

Швидкість. Швидке виготовлення і практично моментальна збірка дозволяють відразу приступити до проживання або ведення бізнесу. Мобільність. Невелика вага – суттєву перевагу. Завдяки збірної конструкції можна перенести дачний модуль з одного місця на інше, неодноразово змінювати її дислокацію. Надійність, зручність і безпеку. Металевий блок контейнер служить десятки років, а його міцність порівнянна з міцність цегляного будинку. Завдяки сталевій рамі конструкція стійко витримує істотні навантаження. Цілорічне використання. Інше житло добре утеплені, що забезпечує комфорт і економію на опаленні. Може використовуватися утеплювач різної товщини. Модернізація і розширення простору. При необхідності будь-який блок можна розширити, укомплектувати додатковими секціями, а також добудувати поверх. Доступна вартість. У порівняння з традиційними конструкціями, вартість модульних об’єктів нижче в рази. Екологічність. Виготовлення збірних конструкцій проводиться з безпечних і чистих матеріалів, тому проживання в такому будинку не приносить шкоди здоров’ю. модульний контейнер – оптимальне рішення, що дозволяє швидко і дешево вирішити питання зведення однокімнатних або комплексних приміщень.

Конструкція і особливості установки

Будинки з модульних контейнерів збираються по типу конструктора. Максимальна поверховість будівлі – до трьох поверхів. Полегшена конструкція не потребує капітального фундаменті, використовуються бетонні, дорожні блоки або гвинтові палі.

Залежно від потреб замовника вдома з контейнерів можуть мати різні розміри. Конструктивні елементи поставляються на об’єкт в готовому вигляді з внутрішньою обробкою і готовими комунікаціями і збираються на місці в рекордно короткий час.

При необхідності модульні об’єкти можна трансформувати, розширити і доповнити потрібними елементами. Збірна конструкція робить такі будинки незалежними від тимчасових умов.

Ціна запитання

Установка модульного будинку дозволяє заощадити час і кошти. Навіть великомасштабний модульний будинок обійдеться дешевше, ніж аналогічна конструкція з традиційних матеріалів.

Основні властивості, якими володіє побутівка європейської якості збірно-розбірна, – рекордно короткі терміни зведення і низька ціна. Такі конструкції вибирають при обмеженому бюджеті, а також якщо не планується витрачати більшу суму на створення об’єкта. Підсумкова вартість розраховується на основі розмірів і індивідуальних характеристик.

Оперативна робота наших фахівців і професійна установка забезпечать вам належний комфорт, а вигідні ціни допоможуть заощадити кошти для інших потреб.