Оренда складської техніки та навантажувачів в Україні

Понад 77% об’єктів нерухомості, які використовуються як склад, розташовані в промислових зонах та прилеглих районах столиці. Розвинена інфраструктура і висока концентрація грошових потоків збільшує попит на сховища. Це пояснює, чому оренда складської техніки та навантажувачів в Україні від «SELINI BULAVA» так затребувана на території Києва. Українсько-італійська компанія пропонує європейську якість обладнання, сервісне обслуговування дорожньо-будівельних машин, великий вибір комплектуючих деталей.

Де орендувати складську техніку і навантажувачі в Києві?

Правильна організація зберігання сировини, матеріалів або готових виробів підвищує дохід підприємства. Рентабельність багато в чому залежить від технічних механізмів і стаціонарних пристроїв, необхідних для переміщення мало і великогабаритного вантажу. Оренда складської техніки та навантажувачів в Україні місті Київ від компанії «Селіні Булава» є вигідною пропозицією, яке дає можливість знизити витрати на покупку дорогого обладнання.

  • Штабелер. Підйомно-транспортне засіб, яке використовуються для підняття, опускання і переміщення різноманітних вантажів, упакованих в палети, штабелювання, укладання піддонів в кілька ярусів. Компактні розміри і маневреність дозволяє застосовувати штабелери, як на місцях роздрібної торгівлі, так і на великих складських площах.
  • Ричтрак. Самохідний пристрій з висувною телескопічною або багатосекційній щоглою, міцними вилами, сталевою рамою з швелерів. Надійна конструкція забезпечує точне розташування вантажу на висоті 6 і більше метрів під управлінням оператора з кабіни або віддалено.
  • Електричний візок. Колісний електромобіль, який живиться від акумуляторів і не забруднює повітря всередині приміщення. Вантажопідйомність досягає 1,5 тонн. Машина долає вузькі проходи між стелажами, поміщається в вантажний ліфт.
  • Комплектувальник замовлень. Обладнаний підйомною платформою для переміщення товарних позицій і вилами. Завдяки жорсткому виконанню щогли, металевим огородженням і стабілізуючою системі можна доставити палети на висоту до 10 метрів.
  • Фронтальний, телескопічний та позашляховий навантажувач. Багатофункціональний складської транспорт з ковшем і стрілою для проведення вантажно-розвантажувальних робіт на будівельних об’єктах, в сховищах, умовах непідготовленій місцевості. Здатний транспортувати великогабаритні вироби, брати участь в землерийних і кар’єрних роботах.

«SELINI BULAVA» – оренда складської техніки та навантажувачів в Києві

Поставки обладнання з країн Європи та Азії для роботи на складі щорічно збільшуються на 3-5%. Лідируючі позиції займають на українському ринку бренди «Genie®», «TOYOTA», «Bobcat Company» «NISSAN», «MANITOU», «Haulotte», «SKYJACK» і «Daewoo». Оренда складської техніки та навантажувачів в Києві від провідних виробників і компанії «Селіні Булава» – це ідеальне рішення для фізичних і юридичних осіб, вигідні умови партнерства та економія фінансових активів.

Основними напрямками діяльності компанії “Селіні Булава” є: оренда і продаж складської та будівельної техніки. Так само, ми займаємося викупом Б / У техніки на території України. У даній категорії Ви знайдете широкий вибір навантажувачів навантажувачів, телескопічних навантажувачів, штабелерів, електровізків та ричтраков. З допомогою пошуку, Ви можете вибрати тип техніки і відфільтрувати список. Вся техніка проходить передпродажну підготовку і перебувати в робочому стані.