Оренда підйомників  в Україні місті Київ

Сервісні центри, промислові підприємства, компанії перевізники і великі майстерні потребують складської техніки і устаткуванні для проведення зовнішніх вантажно-розвантажувальних робіт. Альтернативою тягового механізму та канатної лебідки є «нюрнберзькі ножиці». Х-подібна конструкція з металевих прокатних профілів і стійкої платформи використовується для установки рекламних банерів, миття вікон, доставки вантажу і людей на висоту. Оренда підйомників підйомників в Україні від компанії «SELINI BULAVA» користується особливою популярністю. Прокат дорогих моделей значно економить бюджет і підвищує ефективність робочого процесу.

Опис кращих підйомників в Україні

У 90% випадків споживач зупиняє свій вибір на складській техніці з Європи і Азії. Компактні вантажопідйомні машини іноземного виробництва довговічні і надійні, легко маневрують в умовах невеликого простору. Щоб оренда підйомників підйомників в Україні місті Київ була вигідна клієнтам компанії «SELINI BULAVA», зверніть увагу на наступні характеристики обладнання:

  • виробник. «Genie®», «SKYJACK», «Haulotte»;
  • вид. Стаціонарний, пересувний, самохідний;
  • вантажопідйомність. Від 10 до 12 тонн;
  • робоча висота. Не більше 25 метрів;
  • габарити платформи. До 100 см в довжину;
  • джерело живлення. Дизельний двигун або електричний акумулятор.

За бажанням замовника, який хоче орендувати ножичний підйомник в Києві, фахівці «Селіні Булава» пропонують послугу додаткового оснащення моделей. Удосконалення підйомно-транспортних засобів здійснюється шляхом монтажу відкидних бортів або огорожі, настройки ліфтової системи управління і світлових індикаторів.

 «SELINI BULAVA»: оренда і продаж підйомників в Києві

Економічне співробітництво між європейськими державами і Україною дозволило створити надійну компанію «Селіні Булава», яка дає напрокат спецтехніку в місті Київ. Послуга оренди включає в себе доставку, монтаж, сервісне обслуговування та ремонт підйомників підйомників, навантажувачів. Чому краще купити або орендувати складську техніку в Україні від «SELINI BULAVA»:

  • 50-ти річний досвід роботи італійських партнерів на ринку підйомно-транспортного устаткування;
  • прийнятні ціни на нові та б / у моделі;
  • вигідні умови для співпраці;
  • гарантоване європейську якість.

Великий асортимент «Селіні Булава» не обмежується орендою і продажем спецтехніки. Компанія також надає в тимчасове користування компресори, машини для вантажно-розвантажувальних робіт, модульні будівлі, блок-контейнери і будівельні вагончики, комплектуючі деталі.

У даній категорії розміщені: підйомники, колінчаті підйомники, телескопічні підйомники. Така техніка широко використовується в будівельній сфері. Техніка здійснює можливість монтажних робіт з вимагає висотою підйому. Пошук допоможе Вам з типом приводу і висотою підйому. Скористатися послугами оренди або купівлі підйомника, Ви можете звернувшись за контактними номерами або через форму запиту техніки. Підйомники в наявності і під замовлення.