Модульні житлові блок-контейнери
02.12.2019
Модульні житлові блок-контейнери

Будівельна індустрія постійно розвивається. З’являються нові розробки і способи зведення споруд. Якщо немає можливості або необхідності будувати капітальну будівлю, альтернативою може бути блок-контейнер для тимчасового проживання.

Модульні житлові блок-контейнери

Будівельна індустрія постійно розвивається. З’являються нові розробки і способи зведення споруд. Якщо немає можливості або необхідності будувати капітальну будівлю, альтернативою може бути блок-контейнер для тимчасового проживання.

Особливості блок-контейнерів для тимчасового проживання

Блок-контейнером називають невелику металеву битовку. Зараз технології дозволяють комплектувати їх всім необхідним для проживання. Зовнішнє оздоблення зроблена з оцинкованого профнастилу, а всередині модуль обшивається гіпсокартоном, пластиком або ДСП, поверх яких можна поклеїти шпалери.

Конструкція може оснащуватися додатковим устаткуванням: кондиціонерами, обігрівачами, санвузлами, раковинами і т.д. Для зручного перевезення до виробів кріплять колеса. Планування залежить від функцій мобільного приміщення. Розташування внутрішніх перегородок відповідає вимогам мешканців блоку.

Блок-контейнери зазвичай вибирають як житло для тимчасових працівників: будівельників, монтерів і т.д. Такі конструкції зручні, якщо об’єкт знаходиться за містом. Вони дозволяють розселити співробітників поруч з місцем роботи, скоротивши витрати на транспорт. Людям не доведеться щодня витрачати час і кошти на проїзд, і вони зможуть більше відпочивати після робочого дня.

Спорудження може використовуватися і для організації пункту охорони або контрольно-пропускного пункту. Навіть якщо людина самостійно будує для себе заміський будинок, такий блок служить зручним тимчасовим житлом. Пізніше його реально переобладнати під місце для зберігання інвентарю або інших цілей.

Переваги блок-контейнерів

Житлові блок-контейнери виробляються за допомогою сучасного обладнання з відповідністю технічної документації, під контролем ОТК. Блок має надійну міцну конструкцію, яка дозволяє використовувати його протягом тривалого терміну. Для спрощення транспортування побутівка може легко розбиратися. Для виробництва використовуються тільки сертифіковані матеріали, безпечні для людини і навколишнього середовища.

Серед переваг також мобільність. Конструкцію можна зібрати і розібрати за короткий термін при невеликих грошових витратах. При необхідності спорудження перевозиться залізничним або автомобільним транспортом.

Також внутрішню інфраструктуру можна обладнати залежно від своїх потреб. Можлива установка опалення, вентиляції, водовідведення, водопостачання та енергетичного забезпечення.

Купівля блок-контейнера

Популярність таких конструкцій на українському ринку постійно зростає. Це пов’язано з розвитком сфери будівництва комерційних і промислових об’єктів. Наша компанія пропонує недорого взяти в оренду або придбати модульний блок високої якості.

Ці конструкції трохи важать, адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються наявністю декоративних елементів. Асортимент включає такі варіанти:

  • двокімнатний блок з сендвіч-панелей – 2,4х5,95 м;
  • житлової двокімнатний вагончик з туалетом – 2,4х5,95 м;
  • однокімнатний блок з туалетом і душем – загальна площа 15,5 м2;
  • побутівка з кухнею.

Кожна з моделей відповідає всім державним стандартам пожежної безпеки і санітарних норм. Така конструкція має невелику вагу, навантаження на фундамент не перевищує 200-300 кг / м2. Щоб орендувати або придбати мобільну конструкцію, необхідно звернутися в офіс компанії Селіні Булава. Проста технологія монтажу дозволяє за короткий час вирішити проблему з нестачею житлових приміщень.