Переваги блок контейнерів
07.10.2019
Переваги блок контейнерів

Блок-контейнери широко використовуються для спорудження тимчасового житла, лазень, торгових будинків та інших об’єктів. Часто блок-контейнери виступають частиною модульної конструкції, яка містить кілька компонентів. Технологія швидкомонтованих будівництва має свої переваги, характерні особливості.

Блок-контейнери широко використовуються для спорудження тимчасового житла, лазень, торгових будинків та інших об’єктів. Часто блок-контейнери виступають частиною модульної конструкції, яка містить кілька компонентів. Технологія швидкомонтованих будівництва має свої переваги, характерні особливості.

Виробництво блок-контейнерів

Виробництво мобільних конструкцій здійснюється за сучасною технологією. Найперший етап – підготовка стандартних або нестандартних креслень. За допомогою сучасного обладнання збирається металевий каркас, на ньому закріплюються бічні панелі, низ і верх.

Наступний етап – монтаж таких теплоізоляційних матеріалів, які дозволяють використовувати блок-контейнери при будь-яких погодних умовах. При виготовленні конструкцій враховуються вимоги, побажання клієнта. За бажанням замовника відразу можна встановлювати вікна і двері, внутрішні перегородки. На завершальному етапі фахівці виконують обробку приміщення. Для внутрішнього оздоблення використовується вагонка, ДСП і ДВП, гіпсокартон, інші матеріали.

Простота блок-контейнерів

Будинки, побудовані з блок-контейнерів, можуть представляти складну конструкцію. Для з’єднання блоків не потрібно залучати висококваліфікованих фахівців, використовувати дорогу будівельну техніку. При необхідності зібрана конструкція легко демонтується і переміщається на нове місце.

Простота конструкції дозволяє моделювати з блок-контейнерів різні за розмірами і призначенням приміщення. Внутрішнє наповнення готових модульних будівель може відрізнятися, все залежить від вимог замовника.

Сфера використання блок контейнерів

Універсальні блок-контейнери підходять для зведення будь-яких будівель. На будівельних майданчиках битовки успішно використовуються в якості тимчасового житла. Блок-контейнери – це незамінний варіант для спорудження таких функціональних об’єктів:

  • придорожні автокомплексів;
  • офіси та склади;
  • магазини;
  • туалети і санвузли;
  • автомобільні стоянки;
  • торгові і промислові будівлі

Застосовуються конструкції для будівництва дачних і садових будиночків, роздягалень, будівель адміністративного призначення. З блок-контейнерів можна споруджувати охоронні пости, медпункти, майстерні, гаражі.

Мобільність конструкцій

Будинки, побудовані з блок-контейнерів, демонтуються в найкоротші терміни. Навіть без попереднього демонтажу готову битовку можна перевозити на вантажному транспорті. Невеликі габарити конструкції дозволяють транспортувати її без документів. Перевага в тому, що всі роботи виконуються без використання важкої будівельної техніки.

Інші переваги блок контейнерів

Міцні блок-контейнери витримують низькі і високі температури. Металеві конструкції не бояться морозів, вітрових навантажень, коливань температури. Для адаптації готового будинку до конкретних кліматичних умов використовуються каркаси необхідної товщини.

У виробництві блок-контейнерів застосовуються надійні і безпечні матеріали, тому конструкції відповідають діючим санітарним нормам. Блок-модульні системи мають високий рівень пожежної безпеки, додатково вони можуть оснащуватися засобами пожежогасіння.

Використання блок-контейнерів дозволяє вести будівництво максимально швидко. Необхідно виконати такі прості роботи:

  • з’єднання блок-модулів;
  • герметизація швів;
  • монтаж інженерії.

Одна з переваг полягає в тому, що для спорудження простих модульних будівель не вимагається закладка фундаменту. Фундамент знадобиться тільки в разі об’єднання блоків в багатоповерхову систему. Не потрібні складні зварювальні роботи, тому що збірка контейнерів здійснюється з використанням гайкового-болтових з’єднань.

Блок-контейнери характеризуються високою міцністю, хорошою теплової і шумоізоляцією. Металевим конструкціям не страшні низькі температури, сильні вітри або опади. Навіть при поганих погодних умовах термін експлуатації блок-контейнерів становитиме до 20 років.

Контейнерні конструкції повністю безпечні для здоров’я, так як в їх складі немає хімічних добавок, шкідливих домішок.

При будь-яких погодних умовах можна зводити будівлі з міцних блок-контейнерів. Така технологія будівництва не передбачає проведення робіт з бетоном, штукатуркою. Замовники економлять і дорогоцінний час, і фінанси.