Необхідність вилочного навантажувача в магазині складу
07.10.2019
Необхідність вилочного навантажувача в магазині складу

В даний час без наявності складу не функціонує на одне провадження. Окреме місце вони займають в товарообігу. Якщо компанія або підприємство-виробник, яка спеціалізується на торгівлі, ставить перед собою мету стрімко розвиватися і отримувати від свого виду діяльності високий прибуток, обійтися без складу з необхідним запасом товару неможливо. Одними з

В даний час без наявності складу не функціонує на одне провадження. Окреме місце вони займають в товарообігу. Якщо компанія або підприємство-виробник, яка спеціалізується на торгівлі, ставить перед собою мету стрімко розвиватися і отримувати від свого виду діяльності високий прибуток, обійтися без складу з необхідним запасом товару неможливо. Одними з найбільш затребуваних технік, що використовуються для роботи на складах, є вилочні навантажувачі. Такі пристрої широко застосовуються в сфері торгівлі для роботи зі штучним товарообігом.

Трохи історії

Навантажувачі з’явилися на початку другої світової війни. У той непростий час був великий дефіцит робочих. За проектування навантажувачів взялися компанії з європейських країн, а також фахівці з США. Інженери-конструктори переслідували кілька цілей – зробити процедуру щодо завантаження й розвантаження різного продовольчого обладнання максимально простий, а що найголовніше – знизити необхідність у послугах простих робітників.

Коли випуск навантажувачів пішов на потік, в складських господарствах стався справжній переворот. У наш час в різних країнах є величезна кількість компаній, які спеціалізуються на випуску різноманітних навантажувачів.

Переваги навантажувачів

Конструкція таких машин має відмінну рису – захоплення вилки, який вмонтований на щоглі даного обладнання. З його допомогою вертикальний гідравлічний підйомник виробляє підйом і опускання різних вантажів. Завдяки наявності даного пристрою перевезення вантажу на палетах здійснюється досить просто.

Використання навантажувачів надає можливість полегшити всі види вантажно-розвантажувальних робіт. Ще одна незаперечна перевага – компанії не потрібно витрачати чималі кошти на оплату праці вантажників, адже всі необхідні роботи можна виконати за допомогою навантажувачів. Не можна не згадати про ще одну перевагу: оператори цих машин – це універсальний і висококваліфікований персонал, який відмінно знає свою роботу і при необхідності може керувати пристроями будь-якого типу.

Різновиди навантажувачів

Існує кілька типів даних пристроїв. Між собою вони різняться за типом двигуна. Навантажувач, що приводиться в дію двигуном внутрішнього згоряння, призначений для роботи на відкритих майданчиках і під навісами. Під час функціонування таких машин персонал не повинен наражатися на небезпеку, тому застосування їх усередині приміщення неприпустимо.

Навантажувачі, що працюють на електричному двигуні, зазвичай використовуються тільки для внутрішніх робіт. Вони безпечні для працівників, тому що не виділяють вихлопних газів. Навантажувачі мають різні розміри і вантажопідйомність. Здатність підняття вантажів безпосередньо залежить від розмірів і коліс пристрою: чим більше колісні пари і розміри машини, тим більший вантаж на ньому можна піднімати.

Як вибрати навантажувач

При виборі такої техніки необхідно звертати увагу на його вантажопідйомність. У продажу можна знайти 3 види: 1 т, 2 т, 3 т. Розмір і моторність вилочного навантажувача має прямий зв’язок з вантажопідйомністю машини. Якщо необхідно вибрати пристрій для роботи під навісами або на свіжому повітрі, необхідно враховувати:

  • Вантажопідйомність. Вона не перевищує 3,5 т.
  • Тип шин. Вони бувають пневматичними і суцільнолитими.
  • Касс навантажувача. Найвищий клас може функціонувати навіть на важких грунтах. Варто враховувати, що чим вищий клас, тим більше вартість техніки. У продажу можна знайти різноманітні пристрої, що випускаються вітчизняними і зарубіжними заводами. Відрізняються вони між собою завданнями і дизайном.
  • Хороший навантажувач повинен відповідати наступним вимогам:
  • Висока якість виготовлення, яке підтверджується всіма необхідними сертифікатами.
  • Просте управління.
  • Потужний двигун, що функціонує на полярних потужностях.
  • Маневреність, надійність, готовність працювати на протязі 24 годин.
  • Незначна витрата на експлуатацію та обслуговування.