Купити або взяти в оренду мобільний офіс в Україні
22.09.2019
Купити або взяти в оренду мобільний офіс в Україні

Незважаючи на високий рівень інвестицій в комерційну нерухомість, придбай або зняти офісне приміщення буває проблематично. Особливо коли мова йде про заміських об’єктах або малонаселених пунктах. Щоб уникнути капітального будівництва, SELINI BULAVA з міста Київ пропонує взяти в оренду або купити мобільний офіс за найнижчою ціною в Україні. За

Мобільний офіс в Україні

Незважаючи на високий рівень інвестицій в комерційну нерухомість, придбай або зняти офісне приміщення буває проблематично. Особливо коли мова йде про заміських об’єктах або малонаселених пунктах. Щоб уникнути капітального будівництва, SELINI BULAVA з міста Київ пропонує взяти в оренду або купити мобільний офіс за найнижчою ціною в Україні. За бажанням замовника співробітники компанії виконають готовий або розроблять індивідуальний проект окремо стоїть модуля або цілого офісного комплексу.

Переваги мобільного офісу

Доступною альтернативою стаціонарним приміщенням є мобільні офіси. Швидкомонтовані конструкції економлять час і бюджет підприємства, адаптовані до частих перевезень з об’єкта на об’єкт. Перш ніж орендувати або купити мобільний офіс в Києві від компанії SELINI BULAVA, вивчіть переваги офісних модулів:

 • компактні розміри;
 • малу вагу;
 • швидкий монтаж-демонтаж;
 • експлуатація в будь-яких кліматичних умовах;
 • поліпшені показники вогнестійкості;
 • захист від корозії і вологи;
 • сучасна обробка;
 • можливість перепланування.

Модульні офіси в Києві від компанії SELINI BULAVA відрізняються міцністю і довговічністю. Це дозволяє за короткий період часу побудувати малоповерхова будівля на обмеженій площі.

Який мобільний офіс вибрати

Збірно-розбірні конструкції офісного типу ідеально підійдуть для комерційної та підприємницької діяльності, роботи муніципальних і приватних організацій. Модулі контейнерного типу замінюють відділи продажів і страхування, адміністративні споруди і прорабкі, ремонтні майстерні і точки операторів зв’язку. Розглянемо докладно, оренда і продаж яких мобільних офісів виробляється компанією SELINI BULAVA зі складу в Києві.

Офісні блок контейнери. Вироби повної заводської готовності складаються з металевого розбірного каркаса на основі сталевих профілів і сендвіч панелей. Проекти офісних побутівок передбачають наявність однієї або двох кімнат, туалету та душу, суміщеного санвузла. Легка металоконструкція з надійними болтовими з’єднаннями пристосована для модульного будівництва.

Преміум модулі під офіс. Основу конструкції виконують оцинковані сталеві профілі. Вертикальні стійки кріпляться болтами до даху і кутовим блокам. Для зовнішнього і внутрішнього облицювання призначені сендвіч-панелі. Віконні і дверні коробки виготовлені з екструдованих алюмінієвих або профілів ПВХ.

Модульні швидкобудовані офіси «DOMino». Абсолютно новий вид повноцінного офісної будівлі, яке ідеально впишеться в міську інфраструктуру. Модулі з оснащенням «Доміно» обладнані спеціальними отворами в стінах, що вирішує проблему з вітринами і нестандартними вікнами. Крім того, різноманітний асортимент і колір матеріалів «Domino Line».

SELINI BULAVA: оренда і продаж мобільних офісів в Києві

Щоб розвивати бізнес і налагодити ділові відносини, необхідно правильно організувати робочий простір. Офісні будівлі контейнерного типу виглядають солідно і презентабельно, що сприяє успіху будь-якого підприємства. Компанія SELINI BULAVA заохочує цілеспрямованість і надає послугу оренди та продажу мобільних офісів в Києві на вигідних умовах:

 • найнижчі ціни в Україні;
 • величезний вибір офісних модулів, блок-контейнерів і побутівок під офіс;
 • доставка мобільного офісу 24/7 зі складу в Києві;
 • монтаж і демонтаж будівлі;
 • ремонт і заміна мобільного офісу в разі несправності.

Фахівці компанії SELINI BULAVA здійснюють підключення мобільного офісу до централізованих лініях або автономних систем електро та водопостачання, встановлюють опалювальне обладнання, кондиціонери та сантехніку.