Оренда автовишки та телескопічного підйомника в Києві
18.08.2019
Оренда автовишки та телескопічного підйомника в Києві

Послуга оренди автовишки та телескопічного підйомника в Києві від компанії «SELINI BULAVA» дозволяє механізувати й убезпечити виконання технологічних операцій на висоті, а також заощадити фінансові витрати на покупку автомобільний вишки або самохідного устаткування стрілового типу.

Телескопічного підйомник в Києві

Столичний ринок висотної техніки відчуває дефіцит якісної європейської продукції. На жаль, тільки 25% вантажопідйомних машин здатні задовольнити вимоги промислових і енергетичних об’єктів, будівельно-монтажних організацій і житлово-комунальних господарств. Послуга оренди автовишки та телескопічного підйомника в Києві від компанії «SELINI BULAVA» дозволяє механізувати й убезпечити виконання технологічних операцій на висоті, а також заощадити фінансові витрати на покупку автомобільний вишки або самохідного устаткування стрілового типу.

Експлуатація автовишки та телескопічного підйомника

Щоб здійснити доставку і підйом матеріалів, інструментів, людей, необхідне застосування автовишки або телескопічного підйомника. Завдяки багатосекційні висувному механізму, дистанційного управління, надійним опорних елементів або «аутригери» висотна техніка завоювала велику популярність у багатьох сферах. Розглянемо, для яких робіт в Києві і області краще наймати автовишки та телескопічні підйомники від компанії «SELINI BULAVA».

 1. Енергетична галузь. Прокладка електропроводу, ремонт ЛЕП або опор для вуличного освітлення, сервіс контактних ліній пасажирського автотранспорту.
 2. Будівництво. Обслуговування майданчиків на висоті до 60 метрів. Доставка вантажів, устаткування і робітників.
 3. Міська інфраструктура. Розтяжка рекламних банерів, щитів, прикраса будівель і споруд напередодні урочистих заходів.
 4. Житлово-комунальне господарство. Утеплення, реконструкція та оздоблення фасадів, спіл дерев і гілок, заміна водостічних систем та карнизів, гідроізоляція покрівлі.
 5. Комерційний сектор. Монтаж систем відеоспостереження і кондиціонування, пластикових вікон і балконних блоків ПВХ.

Як вибрати автовишку і телескопічний підйомник

На відміну від вантажопідіймальних кранів стрілового типу, автовишки та телескопічні підйомники мають ряд таких переваг, як висока ступінь мобільності і компактні розміри. Висотну техніку широко використовують в ситуаціях, коли не можна встановити будівельні ліси або залучити промислових альпіністів. Але перш ніж орендувати автовишку або телескопічний підйомник в Києві, компанія «SELINI BULAVA» рекомендує звернути увагу на наступні технічні характеристики.

 • Висота стріли. Верхня точка при максимальному підйомі пристрою. Оптимальний показник подовження досягає 75 метрів.
 • Виліт стріли. Горизонтальна відстань, на яке вишка здатна перемістити людей або вантаж без ризику перевищити критичний кут нахилу, Знаходиться між віссю обертання підйомника і центром ваги платформи.
 • Вантажопідйомність. Середнє значення варіюється в межах 215-400 кг.
 • Майданчик. Відмінний варіант, коли люлька є повноворотна. В цьому випадку, кут обертання платформи 360 °. Здвоєна кабіна розміщує понад 2-3 людей.
 • Гідравлічні аутригери. Відкидні опори, які надають високу стійкість техніці.
 • Управління. Залежно від моделі та різновиди вантажопідйомної машини контроль проводиться оператором з кабіни або на відстані за допомогою пульта.
 • Додаткові опції. Електроізоляція, розетки, щітки для захисту від попадання сміття в корзину.
 • Умови експлуатації. Автовишки працюють при температурі від -35 ° С до + 35 ° С. Діапазон для телескопічних підйомників від -10 ° С до + 35 ° С. У вітряну погоду експлуатаційні характеристики знижуються.

«SELINI BULAVA»: оренда автовишки та телескопічного підйомника

Впровадження вантажопідйомної техніки стрілового типу замінює 70% ручної праці, збільшує швидкість висотних робіт, скорочує число нещасних випадків і підвищує дохід підприємства. Але, на жаль, купити автовишки та телескопічні підйомники на тлі стрімкого зростання цін в Україні неможливо. Оптимальним варіантом для вирішення проблеми є пошук надійної компанії, яка надає спецтехніку напрокат. Щоб взяти в оренду телескопічні підйомники і автовишки на вигідних умовах, звертайтеся в компанію міста Києва «SELINI BULAVA»:

 • 50-ти річний досвід на українському ринку;
 • величезний вибір складської, будівельної і висотної техніки;
 • найнижчі ціни в Україні;
 • погодинна і подобова оренда автовишок і телескопічних навантажувачів;
 • цілодобова доставка;
 • сервісне обслуговування, заміна деталей і ремонт автовишок і телескопічних підйомників.

Кожна одиниця складської, будівельної і висотної техніки, яку пропонує орендувати «SELINI BULAVA» в Києві, має техпаспорт, інструкцію по експлуатації та гарантії компанії.