Переваги навантажувачів від компанії «SELINI BULAVA»
12.08.2019
Переваги навантажувачів від компанії «SELINI BULAVA»

«SELINI BULAVA» пропонує величезний вибір навантажувачів, які можна взяти в оренду або купити в Києві за найнижчою ціною в Україні. Компанія також бере на себе всі турботи по доставці, технічній підтримці і ремонту складського транспорту.

Переваги навантажувачів від компанії «SELINI BULAVA»

Ринок складської нерухомості України площею понад 2,4 млн. М2 щорічно збільшується на 3-5%. Причому близько 77% всіх приміщень знаходяться в Київській області. У зв’язку з цим виникає необхідність придбання спецтехніки для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, штабелювання палетів та піддонів в умовах обмеженого простору сховища. З огляду на потреби клієнтів в якісному європейському обладнанні, «SELINI BULAVA» пропонує величезний вибір навантажувачів, які можна взяти в оренду або купити в Києві за найнижчою ціною в Україні. Компанія також бере на себе всі турботи по доставці, технічній підтримці і ремонту складського транспорту.

Область застосування

У пошуках універсального підйомно-транспортного обладнання власники складських приміщень віддають перевагу вилковим навантажувачів. Компактні машини здатні маневрувати вздовж вузьких проходів, зберігати стійкість на нерівній підставі або грунті, працювати зі штучними, пакетований виробами і навіть сипучими матеріалами завдяки змінним вантажопідйомним пристосуванням. «SELINI BULAVA» з міста Київ співпрацює з виробниками техніки, які значно розширили можливості і області застосування навантажувачів.

 1. Логістичні центри.
 2. Фармацевтичні склади.
 3. Торгові мережі і гіпермаркети.
 4. Будівельні майданчики.
 5. Житлово-комунальне та сільське господарство.
 6. Цехи виробничих підприємств.
 7. Сортувальні пункти залізничних станцій і аеропортів.

Типи навантажувачів

Нові інженерно-технічні рішення в сфері складського обладнання дуже затребувані на українському ринку. Спеціалізована техніка дозволяє заощадити до 70% часу і людської праці на виконання навантажувально-розвантажувальних операцій. Перш ніж замовити послугу оренда або купити зі складу в Києві вилочні навантажувачі, важливо ознайомитися з основними типами та перевагами спецобладнання.

I клас. Акумуляторні і електронавантажувачі. Чи не виділяють продуктів переробки палива. Характеризуються екологічністю, швидкістю і безшумністю. Однаково ефективні, як на відкритих, так і закритих робочих ділянках з рівною поверхнею.

II клас. Річтраки і бічні навантажувачі. Вузькопрохідні типи вантажопідіймальних машин. Виконують функції штабелера і класичного вилочного навантажувача. Укомплектовані телескопічними щоглами з вільним ходом вил, включаючи нахил і зміщення, що дозволяє захоплювати піддони зліва і праворуч від стелажного проходу.

III клас. Штабелери та електровізки. Здійснюють укладання вантажів на стелажі, в штабелі або яруси.

IV і V клас. Бензинові або дизельні вилочні навантажувачі з суцільнолитими і пневматичними шинами. Через наявність двигуна внутрішнього згоряння моделі доцільно застосовувати в добре вентильованих приміщеннях або поза територією сховища. Вироби на основі литої гуми невразливі і довговічні, а конструкції з пневматичної камерою володіють хорошою амортизацією.

VI клас. Транспортувальники замовлень і піддонів. Штабелюються вид спецтехніки, завдання якої піднімати цілу робочої платформу з палети. Подальшу розкладку товару робить оператор.

VII клас. Позашляхові навантажувачі. Відрізняються максимальною продуктивністю і оперативністю. Виконують найбільш важкі і трудомісткі вантажно-розвантажувальні операції.

Оренда і продаж навантажувачів в Києві

Незважаючи на високу конкуренцію в Україні, компанія «Селіні Булава» залишається провідним постачальником складського підйомно-транспортного устаткування. Саме тому клієнтів «SELINI BULAVA», які вирішили орендувати або купити нові вилочні навантажувачі в Києві, очікує ряд істотних переваг:

 • доступні ціни;
 • будь-яка форма оплати;
 • великий асортимент навантажувачів зі складу в Києві;
 • надання документів та сертифікатів;
 • складання грамотного договору оренди та купівлі-продажу;
 • запчастини та додаткове обладнання для навантажувачів;
 • цілодобова технічна підтримка;
 • обслуговування, технічна підтримка і ремонт.

Перевага навантажувачів від компанії міста Києва «SELINI BULAVA» полягає в тому, що вся вантажно-розвантажувальна техніка відомих виробників «BAOLI», «SKYJACK», «Genie», «TOYOTA», «Bobcat», «MANITOU», «Haulotte» , «NISSAN» є високоякісною, багатофункціональної, пристосованої для експлуатації в Україні.