Телескопічний навантажувач «Manitou»
08.07.2019
Телескопічний навантажувач «Manitou»

Щоб оцінити справжню європейську якість, компанія «SELINI BULAVA» з міста Київ пропонує взяти в оренду або купити телескопічні навантажувачі «Маніту» з доставкою краном-маніпулятором за найнижчою ціною в Україні.

Телескопічний навантажувач «Manitou»

У галузі машинобудування на третьому місці вантажопідйомна техніка, головним постачальником якої є концерн «Маніту». Частка французького виробника на ринку підйомно-транспортного устаткування становить 26% і щорічно приносить дохід від продажів понад 1,9 млрд. Євро. Секрет успіху «Manitou Group» полягає в великому асортименті багатофункціональних, безпечних і економічних телескопічних і позашляхових навантажувачів. Високопродуктивні моделі відрізняються міцністю конструкції, «розумної» електронікою, режимом контролю витрат палива, кабіною з великим кутом огляду. Щоб оцінити справжню європейську якість, компанія «SELINI BULAVA» з міста Київ пропонує взяти в оренду або купити телескопічні навантажувачі «Маніту» з доставкою краном-маніпулятором за найнижчою ціною в Україні.

Експлуатація телескопічного навантажувача

Світовий лідер в сфері виробництва вантажопідйомної техніки «Manitou Group» змінив уявлення про підйомно-транспортному обладнанні. Сучасні телескопічні навантажувачі виконують не тільки функції захоплення, утримання, переміщення та доставки вантажу на тривалі відстані. Розширює можливості висувного стрілового механізму і присутність в нових моделях таких змінних пристроїв, як вила, ківш, лебідка, бетономішалка і т.д. Детальніше про те, як працюють і де використовуються телескопічні навантажувачі «Маніту» від компанії «SELINI BULAVA» з міста Київ:

 • будівництво. Навантаження, вивантаження і подача матеріалів у віконні прорізи багатоповерхових будинків, монтаж і демонтаж конструкцій, підготовка бетону, обробка і облицювання фасадів будівель;
 • промисловість. Риття траншей і канав, виготовлення свердловин і каналізаційних стоків, подача труб і секцій трубопроводів;
 • логістика. Транспортування, укладання та складування товарів;
 • сільське господарство. Землерийні роботи, збір урожаю, перевезення зерна, добрив, компосту, сіна, завантаження сівалок;
 • обслуговування інфраструктур. Ремонт ліній електропередач і доріг, установка вивісок і акустичних систем на висоті.

Купити телескопічні навантажувачі «Маніту» в Києві або скористатися послугою оренда від компанії «SELINI BULAVA» доцільно при проведенні висотних робіт у важких умовах або на віддалених об’єктах. Це дозволить уникнути зайвих витрат на залучення спецтехніки та ручної праці.

Технічні характеристики телескопічних навантажувачів

Вперше про недоліки ринку машинобудування майбутній засновник «Manitou Group» Марсель Брод задумався в 1957 році після спроби вдосконалити трактор з допомогою підйомної щогли і гідравлічного управління. Завдяки сміливим інженерно-технічних рішень та багаторічному досвіду роботи французькому концерну вдалося згодом розробити підйомно-транспортне обладнання для вирішення промислових, будівельних, логістичних та сільськогосподарських завдань. Проведемо короткий огляд телескопічних навантажувачів «Manitou», використовуючи технічні характеристики базових серій.

 • MT. Невеликі міні-навантажувачі з робочим органом вилочного типу. Моделі 6-10 призначені для цивільного і промислового будівництва, розраховані на роботу в умовах низької прохідності. MT 12-17 справляються з важкодоступними майданчиками. Тип 14-18 «Privilege» доукомплектован кошиком для підйому людей, навісними вилами і підйомним ковшем.
 • MLT. Серія сільськогосподарських телескопічних навантажувачів. У моделі 6-7 провідними й керованими є чотири колеса. Фронтальні машини з додатковими пристроями відносяться до типу 8-10. .
 • MHT. Потужна багатофункціональна техніка з поліпшеною прохідністю і великими навантажувальними здібностями, ідеальна для гірничодобувної промисловості.
 • MRT. Універсальні поворотні телескопічні навантажувачі, обертаються навколо своєї вертикальної осі на платформі. Замінюють підйомний кран і платформу, мають надійні стабілізатори з індивідуальним управлінням. Модель «Privilege» 21-30 надзвичайно маневрена в самих обмежених умовах.

Оренда і продаж телескопічних навантажувачів «Маніту» в Києві

Інноваційні технології, які «Manitou Group» впроваджує у виробництво підйомного транспорту, значно випереджають конкурентів на світовому ринку машинобудування. Щоб взяти напрокат або купити популярний телескопічний навантажувач «Маніту» з доставкою в Києві, необхідно звернутися в компанію «SELINI BULAVA»:

 • найнижчі ціни в Україні на будівельну, висотну, складську та вантажопідйомну техніку;
 • вигідні умови оренди та продажу;
 • великий вибір телескопічних навантажувачів;
 • широкий асортимент навісного обладнання і запчастин;
 • цілодобова доставка і сервісне обслуговування.

При оформленні договору оренди або продажу телескопічних навантажувачів компанія «SELINI BULAVA» надає клієнту всі необхідні супровідні документи, включаючи інструкцію по експлуатації, техпаспорт і гарантію