Купити або взяти в оренду навантажувач в Києві
05.07.2019
Купити або взяти в оренду навантажувач в Києві

Купити або взяти в оренду навантажувач в Києві можна в компанії «SELINI BULAVA». Великий вибір моделей з різною вантажопідйомністю за адекватними цінами.

Купити або взяти в оренду навантажувач в Києві

Навантажувач є спеціальним видом складської техніки. Він призначений для підйому / опускання і переміщення вантажів, складування палетів / піддонів і виконання всіляких вантажно-розвантажувальних операцій за допомогою вил – специфічного щоглового пристрою. Сьогодні купити або взяти в оренду навантажувач в Києві ви можете, скориставшись послугами компанії «SELINI BULAVA».

В даний час складно собі уявити роботу складів оптово-роздрібної торгівлі, логістики, портів і навіть сільського господарства без такої маневреної і зручною техніки. Сучасні виробники випускають на ринок безліч різноманітних моделей і модифікацій, плюс, конструкції можуть оснащуватися додатковими пристроями і механізмами, що розширює функціональність. Наприклад, якщо протягом дня вам знадобиться не тільки розвантажити фуру з товаром, а й провести буріння або відгребти грунт, то можна буде «вила» замінити на бур або ківш і виконати додаткову роботу. Таким чином, навантажувач вирішує безліч завдань, адже він маневреннее в обмеженому просторі, ніж важка спецтехніка, універсальний і функціональний.

Як вибрати відповідний навантажувач: основні критерії

Якщо ви вирішили придбати або орендувати такий вид спецтехніки, то, перш за все, вам потрібно розуміти, які вони бувають, щоб правильно зробити свій вибір.

1. Підбираючи модель, завжди звертають увагу на вантажопідйомність, вилочні навантажувачі розраховані на:

 • підняття 1-4 тонн – це малий клас навантажувачів;
 • 4-10 тонн – це середній клас;
 • понад 10 тонн – це важка техніка.

Клас вантажопідйомності впливає на вартість, тому немає сенсу платити, наприклад, за середній, якщо вага палет з вантажем на вашому складі становить 1,5-2 тонни.

3. Другий критерій вибору – тип двигуна. Навантажувачі можуть працювати або на акумуляторі, або оснащуватися двигуном внутрішнього згоряння (дизельним або газовим):

 • електричні моделі, на акумуляторі, є компактними, маневреними, безшумними, не дають шкідливих вихлопів і відмінно підходять для використання в закритих складах. Їх мінус – необхідність підзарядки батареї кожну зміну, через 2-3 роки АКБ доводиться міняти на нову, і вони не переносять вологість;
 • дизельні та газові можуть працювати в будь-яких умовах, не вимагають підзарядки, прості в експлуатації, зазвичай з високою вантажопідйомністю. Мінус – вихлопні гази, тому їх використовують на відкритих майданчиках.

3. Третій момент – це конструктивні особливості безпосередньо підйомного пристрою – вил. Вони бувають різними:

 • симплекси (односекційні);
 • дуплекси (двосекційні);
 • триплекси (трисекційні).

У парку нашої компанії представлені різноманітні типи та модифікації навантажувачів, як нових, так і б / у, тому ви легко підберете найбільш оптимальне для вас. Наші консультанти готові допомогти вам зробити вибір, вони детально розкажуть про особливості тієї чи іншої моделі, можливості, характеристиках.

Важливий момент з купівлі техніки

Вирішивши купити навантажувач, звертайте увагу на виробника. Рекомендуємо надавати перевагу перевіреним і надійним брендам, що гарантує бездоганну якість продукції. Почесне місце в числі лідерів галузі зайняли такі виробники, як MANITOU, Linde, Toyota, OM, Baoli, Still.

Сьогодні вибрати і замовити їх продукцію за вигідною вартості ви можете в компанії «SELINI BULAVA». У нас пропонується оригінальна техніка з гарантією, і ви зможете оцінити, що значить «бездоганне європейську якість». Також ми пропонуємо сервісне обслуговування придбаних у нас навантажувачів і великий вибір комплектуючих деталей.

Коли доцільніше зупинитися на оренді навантажувача

Навантажувач – це техніка спеціального призначення, яка відноситься до дорогих пристроїв, особливо, якщо проведена лідируючим, надійним брендом. Далеко не всі компанії і підприємства можуть дозволити собі таке придбання, та й витрати не завжди доцільні. У нашій компанії ви можете не тільки купити навантажувач в Києві, а й орендувати його, що вийде значно дешевше.

Витрати на оренду цілком виправдані і вигідні для:

 • тих, у кого сезонний бізнес. Якщо, наприклад, навантажувач потрібен в сезон збору врожаю, навіть якщо на кілька місяців, то орендуючи техніку, ви звільняєте себе від турбот і витрат на його обслуговування і зберігання в зимовий період;
 • випадків, коли потрібно виконати разову завдання, не на постійній основі (потрібно виконувати деякі допоміжні роботи при будівництві, організувати виїзну торгівлю і т.д.);
 • відкриття нового виду діяльності (відразу краще переконатися в його рентабельності, а потім вкладатися в дорогу техніку).

Техніка від компанії «SELINI BULAVA» – це ідеальне рішення для будь-яких випадків життя!