Як вибрати складської навантажувач в Києві
06.12.2018
Як вибрати складської навантажувач в Києві

Як вибрати складської навантажувач в Києві? Selini-Bulava – кращі складські навантажувачі від європейських виробників

Як вибрати складської навантажувач в Києві

Ринок столичної нерухомості, призначеної для приймання, фасування, зберігання та відпуску товарів логістичного або промислового значення, займає територію понад 1,8 млн. М2. Обслуговування такої площі неможливо без багатофункціонального транспорту, який розвантажує, підносить і розподіляє упаковану продукцію. Досвідчені професіонали українсько-італійської компанії «SELINI BULAVA» підкажуть, як вибрати, орендувати або купити складської навантажувач в Києві. Ознайомитися з умовами продажу нової і б / у спецтехніки можна на офіційному сайті «Селіні Булава».

Складські навантажувачі в Києві

Ліквідація важкої ручної праці і механізація підйомно-транспортних операцій сприяє розвитку комерційної діяльності більшості організацій. За рахунок раціонального способу укладання дрібного вантажу і великогабаритних виробів підвищується ефективність обсягу сховищ, знижується вартість розвантажувальних робіт і скорочується простій автотранспорту. Компанія «SELINI BULAVA» рекомендує вибрати такі складські навантажувачі для роботи в Києві.

Штабелер. Найпоширеніший вид обладнання. Являє собою підлогову конструкцію з механізмом для підйому товару і його розміщення на стелажах, формування ярусів.

Ричтрак. Високопродуктивний тип складської техніки. Поєднує найкращі якості штабелера і вилочного навантажувача. Відрізняється наявністю висувною багатосекційній або телескопічної щогли. Використовується для висотних і стелажних систем. З метою безпеки співробітників на вилах встановлюються камери відеоспостереження.

Електровізок. Компактні габарити і відсутність шкідливих вихлопів робить електрокар незамінним всередині цехів, складських зон з звивистими і вузькими проходами. Візки для перевезення піддонів застосовуються на коротких трасах. Електромобілі з нерухомою платформою долають ділянки з твердої асфальтованої поверхнею, заїжджають у вантажний ліфт, доставляють до робочих місць важку апаратуру і інструменти.

Комплектувальник замовлень. Взаємодіючи з оператором, навантажувач захоплює палети, піднімає платформу на висоту від 2 до 10 метрів. Ефективність процесу вантажно-розвантажувальних робіт залежить від ручної праці і фізичної витривалості людини.

Також компанія «Селіні Булава» пропонує вибрати для роботи в Києві і області фронтальний, телескопічний та позашляховий навантажувач. Універсальні самохідні різновиди спецтехніки, які здатні транспортувати сипучі матеріали, ефективні при виконанні землерийних і кар’єрних роботах, буксирування. В наявності і під замовлення моделі зі змінним обладнанням, телескопічними стрілами, стійким противагою.

Кращі виробники складських навантажувачів
Розвиткові української машинобудівного ринку передувало відкриття Львівського заводу в 1948 році. Відомий у всьому світі бренд «Львів» замінили нові торгові марки складських навантажувачів. Компанія «SELINI BULAVA» надає своїм клієнтам широкий асортимент кращої спецтехніки від сучасного виробника:

Франція. «MANITOU», «Haulotte»;
Італія. «OM Pimespo», «RONCARI», «Fantuzzi-Reggiane», «BOLZONI AURAMO», «Mariotti», «Ormic», «INCAB»;
США. «Genie®», «Yale», «Caterpillar», «Bobcat Company», «DULEVO»;
Швеція. «DYNAPAC»;
Німеччина. «STILL GmbH», «The Linde Group»;
Японія. «TOYOTA», «NISSAN», «SHINKO»;
Великобританія. «Lansing Bagnall»;
Нідерланди. «CASCADE»;
Канада. «Clark», «SKYJACK»;
Південна Корея. «Daewoo» та ін.
Детально вивчити каталог складського транспорту і самостійно розрахувати необхідні витрати можна на офіційному сайті організації. За додатковою інформацією звертайтеся в розділ «Калькулятор», «Техпідтримка» або «Контакти».

Оренда і продаж навантажувачів в Києві

Завдяки успішній співпраці італійських і українських фахівців на столичному ринку підйомно-транспортного устаткування, будівельної та спеціалізованої техніки з’явилася нова потужна компанія. З огляду на інтереси країн, що розвиваються фірм і великих підприємств, «Селіні Булава» допомагає вибрати для роботи на складі в Києві кращі навантажувачі з бензиновим, дизельним, електричним і газовим двигуном, вантажопідйомністю до 120 тис. Кг, щоглами типу дуплекс, симплекс, триплекс. Складська спецтехніка надається в оренду з подальшою можливістю викупу і подальшого сервісного обслуговування по гарантії.