Підйомники-ножиці в Києві
06.12.2018
Підйомники-ножиці в Києві

Українсько-італійська компанія «SELINI BULAVA» не тільки здає в оренду будівельну та спеціалізовану техніку, а й підкаже, як вибрати і купити підйомник навантажувач в Києві. Низька ціна, висока продуктивність, гарантійне сервісне обслуговування самохідних і керованих транспортних засобів порадує наших клієнтів.

Як вибрати ножичний підйомник в Києві

Хиткі висотні люльки змінило підйомно-транспортне обладнання, яке служить для безпечного переміщення вантажу і людей. Компактний агрегат необхідний при виконанні широкого спектру робіт. Особливо в умовах обмеженого простору складу, логістичного приміщення, під час обслуговування систем комунікації, енергозабезпечення та вентиляції. Українсько-італійська компанія «SELINI BULAVA» не тільки здає в оренду будівельну та спеціалізовану техніку, а й підкаже, як вибрати і купити підйомник навантажувач в Києві. Низька ціна, висока продуктивність, гарантійне сервісне обслуговування самохідних і керованих транспортних засобів порадує наших клієнтів.

Характеристики ножничного підйомника

Завдяки застосуванню вантажопідйомного столу процес доставки і розвантаження палет здійснюється в 1,5 рази швидше, на 90% знижується потреба фізичного ручної праці. Можливість експлуатації підйомно-транспортного засобу всередині і поза приміщенням підвищує ефективність діяльності підприємства. Щоб вибрати ножичний підйомник в Києві, «Селіні Булава» рекомендує звернути увагу на наступні технічні характеристики пристрою.

Мобільність. Здатність до переміщення залежить від типу підйомного обладнання. У стаціонарних моделях відсутня ходової механізм, працюють за принципом вантажного ліфта і здійснюють рух вгору-вниз. Пересувний вид спецтехніки оснащений колесами. Самохідний навантажувач змінює положення майданчика в горизонтальній і вертикальній площині.

Двигун. Як джерело живлення виступає дизель або акумулятор. Автомобільне підйомно-транспортне обладнання на паливі передбачає роботу в жорстких умовах, за межами приміщення або в добре провітрюваному приміщенні. Електродвигуни є оптимальним варіантом для внутрішніх робіт. Функціонують безшумно, не забруднюють повітря, але потребують підзарядки.

Індивідуальні особливості. Кожна модифікація має власний набір переваг. Наприклад, максимальна вантажопідйомність досягає 10 тонн, доставка платформи проводиться на відстань до 25 метрів. Габарити столу підйомник завдовжки знаходяться в межах 0,5-10 метрів.

Додаткове обладнання. За бажанням замовника на агрегат встановлюється кабіна з дверима, прилад світлової індикації, силова розетка, ліфтова система управління, сітчасту огорожу або відкидний борт.

Підйомники-ножиці в Києві

Високий рівень механізації сприяє сталому розвитку ринку будівельної та складської спецтехніки, яка полегшує людську працю і збільшує дохід комерційних організацій. Саме тому компанія «SELINI BULAVA» рекомендує взяти в оренду або купити на території Києва підйомники провідних виробників.

Американська торгова марка «Genie®» була заснована ще в 1966 році. Почала свою діяльність з винаходу лебідки. Є лідером з продажу транспортно-підйомного обладнання. Моделі GS-1930 GS 32-46 E з електричним вбудованим акумулятором піднімають вагу до 363 кг на висоту 7-11 метрів. Платформа вміщує 1-2 людини.

Канадська фірма «SKYJACK» з 1986 року займає друге місце після США. Випускає вантажопідйомну техніку. Машини 3219, SJ12, 3215 витримують тяжкості до 227 кг або вага двох робочих, переміщаються уздовж складу, обладнані гідравлічним приводом і системою подвійного гальмування. Подають звукові сигнали при русі вниз і перевантаження.

Французькі підйомники від групи «Haulotte», яка проектує широкий спектр продуктів і оптимізує випущені раніше пристрою, розташовуються на третьому місці в світовому рейтингу. Самохідний ряд Compact 8, 10N і 12, оснащений електроприводом передніх коліс, гідравлічними шлангами, висунутою майданчиком. Джерела живлення вистачає на 8 годин безперервної роботи. Максимальна вантажопідйомність не перевищує 450 кг.

Оренда і продаж підйомників підйомників в Києві

Не варто переплачувати за імпортні поставки дорогого устаткування. Величезний вибір будівельної техніки, побутівок, навантажувачів і підйомників підйомників можна взяти в оренду або купити в Києві у компанії «Селіні Булава». Вантажопідйомні столи автомобільного типу від відомих виробників «Genie®», «SKYJACK» і «Haulotte» підлягають гарантійному сервісному обслуговуванню і регулярному технічному огляду.